Dárkové poukazy infolinka zdarma: +420 800 12 00 12 Hodnocení hostů atrium@orea.cz

Reference

 

alt

"Dovolte mi, abych vám poděkoval za vstřícnost, kterou jste nám projevili během naší akce, pořádané v Orea Hotelu Atrium Otrokovice. Prostředí hotelu je velmi příjemné, personál ochotný a profesionální a se službami restaurace jsme byli taktéž spokojeni. Oceňuji také osobní přístup vedení hotelu. Děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další návštěvu."

Kunorza Robert, Předseda představenstva, Z-STYLE CZ a.s.

 

 

alt

"Konferenční sály Orea Hotelu Atrium Otrokovice využíváme několikrát ročně k pořádání školení pro naše zaměstnance a klienty. Velmi pozitivně hodnotíme vybavení sálů, příjemné jednání personálu a vstřícný profesionální přístup k řešení našich individuálních potřeb. Při organizaci školení mimo naše vlastní prostory jste naší jasnou volbou!"

Ing. Radka Křiklavová, asistentka daňového poradce, TOMÁŠ GOLÁŇ, daňová kancelář s. r. o.

 

 

alt

"Hotel Orea Atrium v Otrokovicích jsme v loňské sezóně navštívili hned dvakrát, vždy na našem předzápasovém soustředění před ligovým utkáním ve Zlíně a na Slovácku. Děkuji celému personálu hotelu pod vedením pana Luďka Loudy, za výborné ubytování, skvělou péči, kvalitní stravu a přiměřenou cenu. Budeme se těšit na příští návštěvu."

Vladimír Rosenberger, Sportovní sekretář, FK Mladá Boleslav a.s.

 

 

 alt

"Potvrzuji, že naše společnost ZLIN AIRCRAFT a. s. pravidelně využívá hotelu Hotel Orea Atrium Otrokovice pro ubytování hostů a partnerů navštěvujících Českou republiku. Hotelu Atrium si ceníme pro řadu výhod, které nám a našim klientům a partnerům poskytuje, ať už se jedná o jeho polohu v rámci města Otrokovice a snadnou dostupnost i poměr mezi cenou a nabízenými službami. Naši hosté si pochvalují ochotu a vstřícnost personálu, čistotu i kvalitu služeb. Věříme, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat."

Mgr. Michaela Chovancová, referent marketingu, ZLIN AIRCRAFT a.s.

 

 

alt

"Chtěl bych tímto nesmírně poděkovat všem Vašim zaměstnancům za vstřícnost, snahu a profesionální nasazení pro zdárné zvládnutí naší akce u Vás pořádané. Spolupráce se všemi byla bez jakýchkoliv problémů a vše se vždy řádně vyřešilo. Poděkování patří hlavně panu Škrobánkovi, který svým nasazením je výborným příkladem pro ostatní pracovníky hotelu. Věřím, že to nebyla poslední naše akce v hotelu Atrium. Budeme se vždy vracet rádi a těšit se na Vaše služby."

Miloš Praus, Sluchadlová akustika spol. s r. o.

 

 

 

"Rádi bychom Vám poděkovali za perfektně připravenou hostinu za účelem oslavy mých 70.narozenin. Poděkování směřujeme především panu provoznímu restaurace a celému kolektivu. Rádi Vaši restauraci doporučíme svým známým. Velice děkuji."

Ladislav Kotásek, Otrokovice